نمايندگي

شرکت مهندسي كاراپرداز آمادگی خود را جهت اعطای نمايندگی در شهرستان های فاقد نمایندگی، در زمينه های زير اعلام ميدارد :

  • بازاريابی و تبليغات در زمينه های خدماتي اين شرکت
  • ارائه و فروش بسته های نرم افزاری
  • مشارکت و توسعه در پروژه ها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آدرس info [at] karapardaz [dot] com، بخش تماس با ما و یا شماره تلفن 88800846 (021) تماس حاصل فرمایید.

پرینت

 

مشاهده اطلاعات كالاها از راه دور


یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار انبارداري انباردار، امکان برقراری ارتباط با تجار و صاحبان کالا بدون حضور فیزیکی آنان در انبار است. با استفاده از این قابلیت، صاحب کالا می تواند صورتحساب و وضعیت موجودی کالای خود را از طریق خط تلفن بدون مراجعه حضوری و بدون نیاز به مکالمه مشاهده نماید.

 

انباری که این سیستم را مورد استفاده قرار دهد، یک کلمه عبور و یک کلمه رمز در اختیار هر صاحب کالا و یا تاجر قرار خواهد داد. صاحب کالا با استفاده از این دو شناسه و با برقراری ارتباط تلفنی از طریق کامپیوتر، می تواند کلیه اطلاعاتمربوط به موجودی خود از قبیل موجودی در انبار، ورودی و خروجی کالای مربوط به خود، ارزش ریالی موجودی، فهرست حواله های صادر شده و سایر اطلاعات را مشاهده نماید. طبیعی است امکان تغییر کلمه عبور برای تاجر وجود دارد.

امنیت بسیار بالای نرم افزار انباردار ، به شما این اطمینان را می دهد تا نسبت به عدم دسترسی تجار و صاحبان کالا به اطلاعات سایرین و عدم اعمال تغییرات در اطلاعات مربوط به کالاها ، ورودیها و خروجیها توسط کاربر سیستم مطمئن بوده و هیچ نگرانی به خود راه ندهید.

با استفاده از این سیستم ، ترافیک کاری اپراتور انبار جهت پاسخگویی به تجار و صاحبان کالا و کنترل رفت و آمدهای کالا کاهش یافته و صاحبان کالا در هر زمان و مکانی قادر خواهند بود به وضعیت کالاهای خود در انبار بدون نیاز به حضور انباردار و اپراتور سیستم دسترسی داشته باشند.

این بخش از نرم افزار انبارداری انباردار به صورت یک بخش جدا بوده و خریداران نرم افزار در صورت تمایل، قادر به استفاده از این قابلیت خواهند بود. در صورت استفاده از نرم افزار انباردار و احساس نیاز به استفاده از بخش ارتباط از راه دور نرم افزار انبارداری، قابلیت نصب و راه اندازی این سیستم در آینده نیز وجود خواهد داشت.

پشتیبانی

جهت استفاده از خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی کاراپرداز می توانید به مرکز پشتیبانی و باشگاه مشتریان  مراجعه نمایید.

http://www.karasupport.com

 

 

تمامی حقوق برای شرکت مهندسی کاراپرداز محفوظ می باشد.

واحد فروش : 846 800 88